Мовна школа
Viva Vox
Language school
Viva Vox

Приватні уроки

 іноземних мов он-лайн

Навчання он-лайн є зручним, практичним та сучасним

способом отримання знань.

Комп’ютер, веб-камера, навушники, мікрофон

та програма Skype — це все необхідне обладнання

для вивчення іноземних мов дистанційно.

Вивчення іноземної мови по Skype є ідеальним вирішенням для Вас, якщо:

1) графік Вашої роботи є гнучким (Ви не потрапляєте в розклад групових занять)

2) вивчати мову з викладачем в себе вдома чи в офісі, витрачаючи час на приїзд до репетитора, є проблемним для Вас

3) Ви проживаєте у місцевості, де пристойні курси чи наявність дипломованих викладачів є чимось фантастичним

Мовна школа Viva Vox, окрім групових та індивідуальних занять у нашому офісі та корпоративних на території клієнта, пропонує Вам вивчати іноземні мови через Інтернет.

Найпоширенішою програмою для спілкування є програма Skype. Ця програма широко використовується у навчальних цілях також.

Нікого не здивуєш тепер Skype уроками у будь-якій сфері будь-якого напрямку.

Кожна людина, котра починає вивчати мову, продовжує чи прагне вдосконалювати її, ставить перед собою певну мету. І для того, щоб очікування перейшли в реальний результат, важливо правильно вибрати мовну школу.

Не є таємницею той факт, що інтернет є місцем, яке практично неможливо проконтролювати. Тому, обираючи нашу мовну школу, котра уже багато років успішно функціонує реально, Ви отримуєте гарантії стабільності та надійності.

З нами Ви маєте можливість вивчати англійську та інші іноземні мови. Викладачами є дипломовані спеціалісти, а також носії мови, рідною мовою яких є мова викладання.

Методика викладання через Інтернет частково відрізняється від методики, котру застосовують при безпосередньому контакті.

Чим гарантований Ваш успіх:

1. Наші умови припускають від 3-х до 7-и занять на тиждень по годині, що дозволяє підтримати необхідний мовний тонус і оволодіти розмовною мовою без виснажлих двогодинних занять.

 

2. Ми проходимо з Вами шлях дитини, яка вчиться читати і говорити, а потім дізнається про всі премудрощі граматики.

 

3. Ваш словниковий запас розвивається в різних напрямках, включаючи розмовну і спеціалізовану лексику. Постійне вивчення і обговорення тем (книг, фільмів, лірики), які Вам цікаві, не призведе до втрати інтересу, такого необхідного для наших занять.

 

4. Завдяки нашій методиці, 90% отриманої інформації Ви запам'ятовуєте безпосередньо на уроці, а у вільний від занять час лише повторюєте вивчений матеріал.

 

5. Дистанційні уроки по Skype являють собою дуже зручний спосіб навчання. Ви можете займатися у будь-який зручний для Вас час і не прив'язуватися до конкретного місця.

 

6. Ми зацікавлені у постійності учня, якого мотивує очевидний успіх. Успіх же неможливий без постійних і частих занять. Тому наші ціни Вас приємно здивують, дозволивши налагодити співпрацю на взаємовигідних умовах.

 

Сконтактуйтесь з нами, щоб дізнатись вартість уроків та механізм оплати.

  • контакти:
  • 098-870-60-70
  • 093-518-25-13
  • 098-549-49-91
  • vivavox.com.ua@gmail.com